• آموزش زبان قرآن

آموزش زبان قرآن(آموزش قرآن به روش پیامبر) 

 کتاب آموزش زبان قرآن با نام آموزش قرآن به روش پیامبر با اصلاحات و اضافات زیر نظر مؤلفین مجددا توسط نشر صدوچهارده به چاپ رسیده است  لطفاً از لینک زیر برای خرید کتاب اقدام فرمایید:

http://ketapaxsh.ir/index.php?route=product/product&product_id=71


مولف: محمدعلی لسانی فشارکی


ناشر: دفتر انتشارات زیّنی


 قیمت بدون تخفیف: 6000 تومان


نوبت چاپ: اول- زمستان 90


چاپ: اسرا، قم


حوزۀ اصلی و جایگاه قرآن و آموزش آن، آموزش یک «زبان» است که طبعاً با هیچکدام از حوزه‌های دیگر نباید خلط گردد. سنّت و سیرۀ مرضیّۀ پیامبراکرم و ائمّۀ اطهار و صحابۀ کبار همواره در صدد تبیین و تثبیت همین امر بوده است که آموزش زبان قرآن آموزش یک زبان است و در مسیر آموزش قرآن فقط این را می‌خواسته‌اند که بتوانند این زبان را بیاموزند و آموزش دهند. کتاب آموزش زبان قرآن در حقیقت یک دورۀ آموزشی است که هیچکدام از آموزش‌های روخوانی، تجوید و مسابقه را شامل نیست، بلکه کار آن دارای عنوان «آموزش زبان قرآن» است.  تجوید، روخوانی، تفسیر، مفاهیم و غیره همه مفاهیم بیگانه‌ای هستند خارج از «قرآن» که تنها متن آموزش در این طرح است. تجوید قرآن را می‌توان به صورت تامّ و کامل به وسیلۀ ادعیه نیز یاد گرفت، روخوانی قرآن عبارت است از مهارتی که فرد بتواند علامت‌های مختلف کتبی را هرچه سریعتر به علائم صوتی تبدیل کند و بر روی هر متنی قابل اجراست. در آموزش زبان قرآن به عکس همۀ این موارد، اوّل خود قرآن بدون هیچ پیرایه‌ای آموزش داده می‌شود و سپس وقتی که افراد به «قرآن» رسیدند مطابق سلیقۀ خود به هریک از آن حوزه‌ها که گرایش داشته باشند وارد می‌شوند و هنگامی که فرد زبان قرآن را آموخت عملاً کار آموزش به پایان رسیده است. 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

آموزش زبان قرآن

  • مدل کالا: 90
  • موجودی: 2 تا 3 روز آینده
  • 60,000 ریال


کالاهای مرتبط

روش تحقیق موضوعی در قرآن کریم

روش تحقیق موضوعی در قرآن کریم

روش تحقیق موضوعی در قرآن کریم نویسندگان: محمدعلی لسانی فشارکی، حسین مرادی زنجانی ناشر: بوستان کتاب قمقیمت بدون تخفیف: 130000 ریال سال نشر: ۹۳برای ب..

130,000 ریال

سوره شناسی

سوره شناسی

سوره شناسی «روش تحقیق ساختاری در قرآن کریم» نویسندگان: محمدعلی لسانی فشارکی، حسین مرادی زنجانی ناشر: نصایح نوبت و تاریخ چاپ: دوم، زمستان 95یکی از ز..

140,000 ریال

آموزش قرآن به روش پیامبر

آموزش قرآن به روش پیامبر

در كار آموزش قرآن كریم و فراگیری زبان قرآن از هر جهت خود را محدود به قرآن می‏ نماییم و از خارج از قرآن هیچ عنصر بیگانه‏ ای را به محدودۀ تعلیم قرآن وار..

100,000 ریال 125,000 ریالتخفیف 25,000 ریال

برچسب ها: آموزش, زبان, قرآن, محمدعلی, لسانی, فشارکی, محمدعلی لسانی فشارکی